Drodzy Państwo!

Hotel Mława ma już 20 letnią tradycję i od początku działalności stawia sobie za cel stworzenie komfortowych warunków pobytu dla odwiedzających Mławę gości z kraju i z zagranicy. Hotel Mława dysponuje 100 miejscami noclegowymi w pokojach jedno, dwu, trzy i czteroosobowych. W koszt noclegu wliczone jest śniadanie. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. Goście mają stały dostęp do Internetu.

Do dyspozycji Państwa są:
  • sala konferencyjna,
  • restauracja,
  • dwie sale bankietowe,
  • bar.
W restauracji organizujemy wesela, przyjęcia urodzinowe i komunijne, bankiety firmowe. Polecamy wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej, oraz kawę parzoną na kilka sposobów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy sale konferencyjne, rzutnik mulitimedialny, ekran, flipchart. Polecamy je szczególnie na szkolenia, spotkania biznesowe, prezentacje towarów, castingi, konferencje.
Doskonałe usytuowanie Hotelu Mława na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie umożliwia korzystanie w pełni z bazy obiektów sportowych Mławy. W bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu znajduje się kryta pływalnia, zespół boisk piłkarskich, korty tenisowe, bieżnie i skocznie dla lekkoatletów.
Położony blisko lasów i łąk hotel jest doskonałą bazą do obozów szkoleniowych dla sportowców, plenerów malarskich, zielonej szkoły oraz kilkudniowych konferencji.
Prosimy o zapoznanie się z prezentacją atrakcji.
Serdecznie zapraszamy


© 2008 Copyright by HOTEL MŁAWA All rights reserved.